Nový e-shop od iKROSu

Strácaš čas ručným prepisovaním objednávok a faktúr?

 

Naštartuj svoj online biznis s E-shopom INTEO!

 

Najjednoduchšie prepojenie e-shopu a online fakturácie iKROS aké si vieš predstaviť! E-shop INTEO je ideálna voľba pre všetkých, ktorí chcú predávať cez internet bez starostí s účtovníctvom.

Objednávky ani faktúry z e-shopu už nemusíš vytvárať ručne. Objednávky stiahneš do iKROSu jediným kliknutím a jednoducho z nich vytvoríš faktúry. Ceny tovaru nemusíš meniť na dvoch miestach - do e-shopu sa všetky prenesú priamo z iKROSu. Ušetríš tak desiatky minút denne pri správe a administrácii tvojho internetového obchodu. E-shop INTEO si môžeš zakúpiť k iKROS balíkom Štandard a Prémium.

iKROS inteo

Vyskúšaj e-shop zadarmo

Sme fér. E-shop INTEO si môžeš vyskúšať na 15 dní zadarmo. Už počas skúšania si môžeš vytvoriť funkčný e-shop a začať predávať. K dispozícii máš funkcie balíka Prémium, aby si mohol vyskúšať všetky výhody, ktoré ti služba ponúka.
Tvoj testovací e-shop bude vytvorený na doméne v tvare www.mojweb.inteo.sk. Po zakúpení e-shopu si ho jednoducho prenesieš na vlastnú doménu www.mojadomena.sk. Vyskúšaj zadarmo.

Nadštandardná podpora

Nadštandardné poradenstvo a HOTLINE, ktorú dobre poznáš a na ktorú sa môžeš plne spoľahnúť.

Moderný e-shop

Vyberte si z viac ako 200 atraktívnych dizajnov tvojho e-shopu. Všetky sú responzívne – tzn. použiteľné pre mobily aj tablety.

Automatický prenos objednávok

Žiadne ručné prepisovanie objednávok. Kedykoľvek ich stiahneš do programu a rýchlo z nich vytvoríš faktúry.

Skvelé funkcie

Vlastné formuláre, internetové platby, doprava alebo zľavové kupóny a ďalšie moderné funkcie nastavíš v E-shope INTEO rýchlosťou blesku.

Dokonalé prepojenie s účtovníctvom

Tvoj e-shop bude 100 %-ne prepojený s účtovníctvom a skladom v programe ALFA plus pre jednoduché účtovníctvo alebo OMEGA pre podvojné účtovníctvo. O prenos údajov sa za teba postará služba Online fakturácia a prehľady o firme.

Jednoduchá správa e-shopu

Nemusíš byť programátor. E-shop si zvládneš jednoducho upraviť a nastaviť úplne sám podľa tvojich predstáv.

Riešenie od jedného dodávateľa

Fakturácia, e-shop a účtovníctvo od KROSu je zárukou vysokej kvality produktu od overeného a stabilného dodávateľa.